Vietinės savivaldos tikslas – sukurti kuo palankesnę aplinką investuotojams, kurie atvykę į mūsų kraštą sukurtų daugiau darbo vietų ir gerintų rajono ekonominius bei socialinius rodiklius. Dėl šios priežasties rajone įgyvendinta nemažai infrastruktūros tobulinimo projektų: vandentvarkos, kelių, rekreacinių vietų, sporto ir laisvalaikio infrastruktūros atnaujinimo.

Šilalės rajonas išties strategiškai patogioje vietoje – pro jį driekiasi automagistralė Kaunas–Klaipėda, vos už 89 km yra Klaipėdos jūrų uostas, o už maždaug 110 km Palangos oro uostas. Tai puikus kelionės pradžios taškas ar stotelė įvairių pervežimų vykdymui.

Svarbu paminėti ir tai, kad Šilalė nuo seno garsėja kaip žemdirbių kraštas. Žemės ūkyje dirba per 4 tūkst. ūkininkų. Kalvotoje Žemaitijoje labiausiai prisitaikyta auginti mėsinius galvijus, karves. Todėl tai pirmaujantis Lietuvoje rajonas pagal išauginamų gyvulių skaičių ir superkamo pieno kiekį. Šilalės rajonas vienu metu buvo Lietuvos žalios mėsos sostinė. Čia žinomų Lietuvoje mėsos perdirbimo įmonių ištakos.

Tapk ambasadoriumi

Ar nori būti Šilalės ambasadore/iumi ir pasidalinti kontaktais verslininkių/ų, kuriems būtų įdomu investuoti Šilalės rajone? Būk mūsų trūkstama grandis pasiekti investuotojus, tapk ambasadoriumi ir supažindink Šilalę su investuotojais. Junkis!

Įsigyk žemės sklypą

Apie parduodamus laisvus valstybinės žemės sklypus, esančius Šilalės rajono savivaldybės teritorijoje, galima rasti čia!

Investuok Lietuvoje informacija

„Investuok Lietuvoje“ interneto puslapyje patyrę savo srities specialistai gali suteikti visą reikalingą informaciją, pagalbą ir paramą, kurios reikia užsienio įmonėms, ieškančioms galimybių plėstis ar perkelti verslą, padeda į eksportą orientuotoms paslaugų, gamybos bei mokslinių tyrimų ir eksperimentinės plėtros įmonėms, sukuriančioms naujas aukštos pridėtinės vertės darbo vietas šalyje.

Plačiau apie galimybes ir investicijas Lietuvoje rasite čia.